KURUMSAL

ECT Reklam® olarak uzun yıllarca edindiğimiz tecrübe ile alt yapısını planladığımız dijital baskı işini, her geçen gün büyüterek ve geliştirerek farklı sektörlere hizmet vermeye devam ediyoruz. Firmamızın dinamiklerini sektörde farklılaşmak ve rekabetçi konumda olmak adına farklı kurguladık. Üretimini yaptığımız ürünlerin malzemesini kendimiz ithal ediyoruz.
 
Ürün maliyetinde yakaladığımız avantajı, son teknoloji üretim parkurumuz ve hızlı çözüm üreten dinamik ekibimiz ile birleştirerek, değerli markalara hizmet vermek için kullanıyoruz. Sunmuş olduğumuz kaliteli hizmetin ve uygun fiyat politikasının sürekliliğini sağlamak, kurumumuzun önemli prensiplerindendir. Şirket olarak en güçlü iddiamız, ürün kalitesi ve rekabetçi fiyatla birlikte müşterilerimize sunacağımız hizmet kalitesidir. Bu anlamda çalışacağımız markanın iş hacmine göre direk o marka ile ilgilenecek müşteri temsilcisi sistemimiz bulunmaktadır. Müşterilerimizle aramızda ki güven bağının temel halkası, satış sonrası müşteri memnuniyetini esas tutarak, montajı gerçekleştirilen işlerinin kontrollerinin ekibimiz tarafından belirli periyodlarda yapılmasıdır.

ECT REKLAM geniş ürün yelpazesiyle, Türkiye ve birçok ülkede güvenilen markalarla olan işbirliğini geliştirerek faaliyetlerine devam etmektedir.
 • MÜŞTERİ MEMNUNİYETİ

  Müşterilerimizin memnuniyetini ve ihtiyaçlarını karşılamaya özen gösteriyoruz.

 • PRATİK ÇÖZÜMLER

  Ürün ve hizmetlerimizde pratik ve hızlı çözümlerle sonuca ulaşmayı hedefliyoruz.

 • KALİTELİ VE HIZLI BASKI

  Üstün kalite ve hizmet anlayışımızla kaliteli işler üretmeyi hedefliyoruz.

 • HIZLI TESLİMAT

  Müşterimizin zamanı önemlidir. Biz bunun bilinciyle çalışıyoruz.

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_n32jn3cvnn9oo27u1atlljmsv2, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0