HİZMETLERİMİZ

DURATRANS BASKI

Duratrans baskı kullanım alanı belli olan ve ışık geçirgen bir baskı türüdür. Işık geçirgenliği bir hayli yüksek bir maddeden yapılan duratrans baskı benzer özellikleri barındıran şeffaf plastik ya da şeffaf folyodan çok daha etkilidir. Işık geçirgenliğinin yüksek olması sayesinde, arkasına yerleştirilecek ışıkların çok güzel bir şekilde dışarıya ulaşmasını sağlar.

Maddenin baskı yapılacak yüzeyi son derece parlak bir şekle sahiptir. Diğer tarafı ise bunun aksine daha mat bir yapıdadır. Duratrans baskı işlemini gerçekleştirmek için ilk önce baskının yapılması istenilen görselin resmi çekilmelidir.

Duratrans Baskı Nerelerde Kullanılır?
Esas kullanım alanı iç mekanlardır. Fakat sadece iç mekan özelliği taşıyan bir alan olması yetmeyecek ve arkadan ışık alacak bir yerin tercih edilmesi gerekmektedir. İstenmesi halinde özellikle laminasyon işlemine tabii tutularak dış mekanlarda da kullanım olanağı vardır.

Duratrans Baskının Avantajları Nelerdir?
Işığa olan duyarlılığı yani ışığı olabilecek en üst seviyede geçiriyor olması bilindik en önemli avantajıdır. Kalite baz alındığında standartların üstünde bir sonuç elde etmek mümkündür. Dış mekanlarda kullanımında solvent bazlı boyaların kullanılıyor olması da duratrans baskının ömrünün uzamasını sağlamaktadır.

UYGULAMALAR

Warning: Unknown: open(/var/lib/php/session/sess_a6fmu752vo0upmip8pf6i4v167, O_RDWR) failed: Permission denied (13) in Unknown on line 0 Warning: Unknown: Failed to write session data (files). Please verify that the current setting of session.save_path is correct (/var/lib/php/session) in Unknown on line 0